Medarbeidere

Skeivt arkivs medarbeidere

Muntlig formidler Bjørn André Widvey, seniorkonsulent
Koordinator for intervjuprosjektet "Skeive livsminner" og Skeivt kulturår 2022
Epost: Bjorn.Widvey@uib.no
Telefon: +47 55 58 63 43 / 97 07 62 58

 

 

Fungerende faglig leder Heidi Rohde Rafto, universitetsbibliotekar
Epost: Heidi.Rafto@uib.no
Telefon: +47 55 58 48 17 / 978 90 585

 

 

Førstebibliotekar Runar Jordåen
Epost: Runar.Jordaen@uib.no
Telefon: +47 55 58 25 25 / 900 68 573

 

 

Arkivar Ragnhild Bjelland, seniorkonsulent
Epost: Ragnhild.Bjelland@uib.no
Telefon: +47 55 58 88 31

 

 

Kommunikasjonsrådgiver Jo Hjelle, seniorkonsulent
Epost: Jo.Hjelle@uib.no
Telefon: +47 55 58 89 73

 

 

Faglig leder Hannah Gillow-Kloster, universitetsbibliotekar (i permisjon til april 2022)
Epost: Hannah.Kloster@uib.no
Telefon: +47 55 58 48 13 / 928 28 377

 

 

Digitalarkivar Bastian Danielsen, seniorkonsulent
Epost: Bastian.Danielsen@uib.no
Telefon: +47 988 34 369